Our solutions

are in operation in express and postal services, e-commerce, airports, the food and beverage industry, fashion, and automotive sectors, and many other manufacturing industries. Among the end users are leading brands such as Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter & Gamble, Siemens, Walmart and Zalando. 

Depo & Dağıtım Merkezleri

Interroll dünya üzerinde depolama ve dağıtım merkezleri için geniş yelpazede çözümler sunar. Interroll depolama çözümlerini kullanan müşterilerimiz arasında yapılan araştırmaya göre, ürünlerimizin kullanıldığı depolarda ortalama %50 oranında yerden kazanç sağlanmış, dağıtım merkezleri performanslarını %55 oranında artırmış, iç lojistik alanlarında enerji tüketimi %50 oranında azalmıştır.

Çözümlerimiz

Ekspres Kargo Paket

Interroll Crossbelt Sorter; doküman, kutu, koli ve her boy ve çeşitte ürünleri ayrıştırmak veya iade ürünleri yönetmek isteyenler için yüksek kaliteli bir çözümdür.

Çözümlerimiz

Logistics for eCommerce

This return handling area was modernized in just a few months by using modular conveyor platform (MCP). Result: double amount of returns can be processed. Productivity up by 30%.

Play

Gıda Üretimi

Interroll çözümleri, gıda üretiminde çalışan profesyonellerin güvenini kazanmıştır. Gıda üretiminde kullanılan ürünlerimiz hijyen ihtiyaçları ve regülasyonlarıyla tamamen uyumludur.

Çözümlerimiz

Beverages (bottling)

Retrofit for the most modern botteling plant in Switzerland (Dynamic Storage). Limited spatial conditions, high CO2 reduction targets, and not least the utmost performance and continued function of the system proved to be hugely demanding. Pearlwater now dispatches up to 2,000 pallets each day.

Play

Süpermarket

Müşterilerimize düşündüklerinden daha da yakınız: Dünya çapında 10 süpermarket kasasından 6'sını Interroll motorları çalıştırmaktadır.

Çözümlerimiz

Havaalanı

Checkpoint konveyörlerinin %80'inden fazlasında Interroll motorları kullanılmaktadır.

Çözümlerimiz

Lastik & Otomotiv

Dünya genelinde önde gelen sistem entegratörleri ile birlikte enerji tasarruflu RollerDrive gibi akıllı ürünler, akıllı kontrol cihazları ve kompakt tamburlu motorlar Good Year, Continental, Bosch ve Pirelli gibi şirketlerde başarılı bir şekilde tekrar tekrar kullanıldı.

Çözümlerimiz

Endüstriyel Üretim

Ürünleri verimli ve efektif bir şekilde taşımak ve depolamak, bir üretim tesisi için verimliliği artırmanın anahtarıdır.

Çözümlerimiz